Par mums

Uzņēmums Trans Trades Logistics – viens no pirmajiem pēcpadomju Latvijas loģistikas uzņēmumiem – uzsāka savu darbību 1998. gadā. Kopš 2006. gada uzņēmums ir Latvijas Loģistikas asociācijas (LAA) biedrs.

2010. gadā Trans Trades Logistics saņēma Atzītā uzņēmēja (AEO) sertifikātu ar numuru LV AEOF 9999100005 – Muitas vienkāršojumi / Drošība un drošums, kas ļauj izmantot šā statusa priekšrocības visā ES teritorijā. Kopš 2019. gada uzņēmums ir bronzas līmeņa dalībnieks Latvijas Valsts ieņēmumu dienesta padziļinātās sadarbības programmā.

Trans Trades Logistics piedāvā unikālu pakalpojumu Latvijā – Lejamkravu termināli, turklāt uzņēmumam ir arī Latvijas Republikas Pārtikas un veterinārā dienesta sertifikāts, kas ļauj strādāt ar dažāda veida dzīvnieku barību, dārzeņu kravām, ieskaitot ārstniecības izejvielas.

Trans Trades Logistics ir daudzkārtējs starptautisku loģistikas nozares izstāžu dalībnieks.

Augsti kvalificēts personāls ar lielu profesionālo pieredzi, pašu noliktava, izvietojums dzelzceļa mezgla stacijas Rīga–Preču tiešā tuvumā, savs sliežu ceļš 1,5 km garumā, sava nodaļa Rīgas Brīvostā, stabils finansiālais stāvoklis un droša biznesa partnera reputācija ļauj uzņēmumam pārliecināti justies tirgū un dinamiski attīstīties.

Trans Trades Logistics stingri ievēro prasības attiecībā uz personas datu aizsardzību mūsu klientiem, partneriem un darbiniekiem. Jūs varat iepazīties ar  Privātuma politiku (150.10 KB) un  Paziņojumu par personas datu apstrādi videonovērošanas veikšanai.

Lai saņemtu plašāku informāciju par mūsu pakalpojumiem, lūdzam sazināties ar mūsu biroju vai aizpildīt saziņas veidlapu.

Pastāvīgo klientu skaita pieaugums – mūsu darbības labākā rekomendācija!

KĀPĒC IZVĒLĒTIES MŪS

Starptautiska Pieredze:

Mūsu kompānija ir daudzkārtējs starptautisku loģistikas nozares izstāžu dalībnieks, kas liecina par plašu pieredzi un spēju darboties globālā mērogā, nodrošinot efektīvu starptautisko piegādi un loģistikas risinājumus.

AEO Sertifikāts un Muitas Priekšrocības:

Ar Atzītā uzņēmēja (AEO) sertifikātu piedāvājam klientiem muitas vienkāršojumus un drošību visā Eiropas Savienības teritorijā, uzlabojot procesu efektivitāti un samazinot administratīvos slogus.

Inovatīvi Pakalpojumi un Infrastruktūra:

Mūsu kompānija piedāvā unikālus pakalpojumus, tai skaitā Lejamkravu terminālu Latvijā, un mums ir moderna un efektīva infrastruktūra, kas ļauj sniegt klientiem inovatīvus un pielāgotus loģistikas risinājumus.

Augsti Kvalificēts Personāls:

Mūsu kompānijas darbību atbalsta augsti kvalificēts personāls ar lielu profesionālo pieredzi, nodrošinot klientiem augstas kvalitātes pakalpojumus un risinājumus, kas atbilst visaugstākajiem standartiem.

Drošība un Sertifikācijas:

Ievērojam prasības attiecībā uz personas datu aizsardzību un esam sertificēti ar drošības standartiem, kas nodrošina klientiem uzticamību un aizsargā viņu interešu drošību.

Finansiālā Stabilitāte un Reputācija:

Mūsu uzņēmums lepojas ar stabilu finansiālo stāvokli un drošu biznesa partnera reputāciju, kas ir pamats ilgtermiņa sadarbībai un klientu uzticībai mūsu loģistikas pakalpojumiem.

SAZINIETIES AR MUMS 

SŪTĪT PIETEIKUMA ANKETU

Kāds pakalpojums Jūs interesē ?

14 + 2 =