Muitais Brokeri

Lai risinātu muitas jautājumus, kas saistīti ar tranzītu caur Latvijas Republikas teritoriju, mūsu klienti vēršas vienā no muitas brokeru nodaļām mūsu muitas noliktavas teritorijā, Rīgas un Ventspils brīvostā.

Muitas brokeru pakalpojumu klāstā ietilpst šādi jautājumi: 
Imports uz ES;
Eksports no ES;
Tranzīts Eiropas savienībā;

Eiro importa slēgšana un kravu pārnoformēšana;
Kravu atmuitošana ievešanai jebkurā ES valstī ar PVN nulles likmi. 

Dažādu nepieciešamo atļauju un sertifikātu noformēšana Eiropas savienībā

Uzņēmumam Trans Trades Logistics ir muitas pakalpojumu pilna klāsta sniegšanai ES teritorijā visi nepieciešamie galvojumi, sertifikāti un atļaujas kravu vienkāršotai deklarēšanai (bez muitas klātbūtnes).  

2010. gadā Trans Trades Logistics tika piešķirts Atzītā uzņēmēja (AEO) sertifikāts ar numuru LV AEOF 9999100005 – Muitas vienkāršojumi, kas ļauj izmantot šā statusa priekšrocības visā ES teritorijā.

Mūsu pieredzējušie speciālisti palīdzēs jums pareizi un operatīvi risināt visus jautājumus, kas saistīti ar kravu importu Eiropas Savienības valstīs, nokārtot visas formalitātes saistībā ar kravas eksportu no Eiropas valstīm, noformēt kravu transportēšanai nepieciešamo dokumentu pilnu paketi.

Lai saņemtu plašāku informāciju par mūsu pakalpojumiem, lūdzam sazināties ar mūsu biroju vai aizpildīt saziņas veidlapu.

SAZINIETIES AR MUMS 

SŪTĪT PIETEIKUMA ANKETU

Kāds pakalpojums Jūs interesē ?

12 + 5 =