Par kompāniju

 Trans Trades Logistics – viena no vecākām mūsdienu Latvijas loģistikas kompānijām uzsāka savu darbību 1998.gadā kā Uzbekijas jēlkokvilnas ģenerālam ekspeditoram Latvijā piederošā noliktava. Līdz ar tranzīta nozares attīstību valstī 2005.gadā kompānija pieņēma lēmumu paplašināt gan apstrādājamo kravu sortimentu, gan arī saviem klientiem sniedzamo pakalpojumu klāstu. Kopš 2006.gada kompānija ir Latvijas Loģistikas un muitas brokeru asociācijas biedrs.

Šodien, pateicoties muitas brokeru jaunu punktu atklāšanai noliktavas teritorijā, Rīgas Tirdzniecības ostā un Ventspils ostā, kompānija pārliecināti ierindojusies tirgus līderu skaitā.

2010.gadā Trans Trades Logistics saņēma Latvijas Republikas Pārtikas un veterinārā dienesta sertifikātu, kas apliecina kompānijas tiesības piedalīties dzīvnieku barības apritē.

Kopš 2010.gada Trans Trades Logistics savas noliktavas teritorijā piedāvā šobrīd Latvijā unikālu pakalpojumu – Lejamkravu terminālu, ko jau paspējuši augsti novērtēt mūsu klienti.     

2010.gadā Trans Trades saņēma Atzītā komersanta sertifikātu ar numuru LV AEOF 9999100005 - Muitas procedūru vienkāršošana / Drošums un Drošība, kas ļauj izmantot šī statusa priekšrocības visā ES teritorijā. Atzītais komersants (AEO) – tas ir uzņēmējs, kurš uzskatāms par drošu muitas darbības veicēju un līdz ar to ir tiesīgs izmantot savas priekšrocības visā ES teritorijā.  

Trans Trades Logistics regulāri piedalās ikgadējā starptautiskajā nozares izstādē "TransRussia" un "Chemistry".

Augsti kvalificēts, pieredzējis personāls (darbinieku vidējā pieredze nozarē – vairāk par 20 gadiem), pašu noliktava, izvietojums dzelzceļa mezgla stacijas Rīga-Preču un Rīgas ostas tiešā tuvumā, stabils finansiālais stāvoklis, droša biznesa partnera reputācija ļauj kompānijai pārliecināti justies tirgū un dinamiski attīstīties. 

Trans Trades Logistics stingri ievēro prasības attiecībā uz personas datu aizsardzību mūsu klientiem, partneriem un darbiniekiem. Jūs varat iepazīties ar  Privātuma politiku (150.10 KB) un  Paziņojumu par personas datu apstrādi videonovērošanas veikšanai (99.68 KB).

 Pēc sīkākas informācijas par pakalpojumu vēršaties mūsu birojā vai aizpildiet kontaktu veidlapu!

Pastāvīgu klientu skaita pieaugums – mūsu darbības vislabākais atzinums!